Pływająca restauracja już niedługo we Wrocławiu
Na przełomie października i listopada 2010 zostanie otwarta pierwsza we Wrocławiu restauracja na wodzie. Trzykondygnacyjna barka zacumuje przy Hotelu Tumskim.


Barka, zbudowana w stoczni w Januszkowicach, już wkrótce przypłynie do Wrocławia i zostanie przycumowana do nabrzeża Hotelu Tumskiego, w kanale Odry Północnej. Wtedy rozpocznie się drugi etap inwestycji – budowa trzykondygnacyjnej konstrukcji dla restauracji. Na pokładzie górnym znajdzie się taras widokowy czynny w sezonie letnim, przewidziany dla około 60 osób. Na pokładzie środkowym powstanie restauracja i sala wielofunkcyjna dla ok. 100 osób, a pokład dolny zostanie zaadaptowany na stylowy pub - tawernę dla około 60 osób.

Dostęp do "Restauracji na Wodzie" będzie możliwy zarówno od strony Hotelu Tumskiego, jak i od strony rzeki, stanowiąc przystanek dla jednostek wodnych pływających na trasie Śródmiejskiego Węzła Wodnego. Doskonała kuchnia, bogaty program kulturalny, wspaniały widok na Ostrów Tumski i okolice oraz świetna lokalizacja mają być najważniejszymi atutami pływającej restauracji.

Otwarcie "Barki - Restauracji na Wodzie" planowane jest na październik/listopad 2010 roku.




Wasza ocena: brak
Oceń artykuł
Smaki Wrocławia na Facebooku
Drukuj Poleć artykuł Dodaj komentarz Oceń artykuł
Dodaj do Gwar.pl Wykop to! Dodaj do Digg.com


KOMENTARZE
Brak komentarzy na ten temat. Zobacz inne dyskusje na Forum lub dodaj komentarz.

FORUM SMAKÓW WROCŁAWIA Najnowsze wątki